درباره ما

درباره فروشگاه مایکروپل

فروش اینترنتی و حضوری انواع محصولات اپل و مایکروسافت

فروشگاه مایکروپل با رویکرد فروش تمامی محصولات برند های فوق با بهترین قیمت به مصرف کننده در سایت اقدام به فعالیت نموده است. محصولات اپل و مایکروسافت شامل All In One , Note Book , Tablet و تمامی ملزومات جانبی با بهترین قیمت و سریع ترین زمان ارسال به دست مصرف کننده محترم خواهد رسید.
لازم به ذکر است که فروشگاه مایکروپل دارای ۱۵ سال سابقه حضور فعال در بازار IT کشور می باشد.
هدف این مجموعه فروش دستگاه های پک اصلی و نات اکتیور با بهترین قیمت و عرضه بدون‌ واسطه به دست هموطنان عزیز در جای جای میهن عزیزمان می باشد.

مراحل ثبت سفارش:

ثبت سفارش در فروشگاه مایکروپل
مشتری محترم، برای ثبت سفارش خرید محصولات باید اطلاعات تماس (نام، ایمیل و آدرس دریافت سفارش)خود را ثبت کنید. این اطلاعات برای ایجاد یک حساب کاربری برای پردازش و ارسال سفارشات شما استفاده می شود.

پرداخت
وجه سفارش از طریق درگاه امن شتاب پرداخت می‌شود. لذا پس از نهایی سازی سبد خرید و تکمیل مشخصات خود به صفحه بانک بر روی دامنه http://shaparak.ir منتقل می‌شوید. پس از پرداخت رسید، تراکنش به همراه شماره سفارش و اطلاعات آن از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک ارسال می‌شود.
تحویل سفارش
سفارشات در تهران از طریق پیک یا پست به دو روش سریع یا عادی به انتخاب شما تحویل داده می‌شود. سفارشات در سایر شهرها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شود. لذا حداکثر زمان دریافت سفارشات در استان تهران 24 ساعت و در سایر شهرها 72 ساعت خواهد بود. بدیهی است در مورد سفارشاتی که از طریق پست ارسال شده زمان تحویل به عهده شرکت ملی پست می‌باشد.
بسته بندی
تمام محصولات فروشگاه مایکروپل در بسته بندی کاملا محکم و بصورت پلمپ ارسال می‌گردد. لذا در صورت مشاهده بسته بندی مخدوش از تحویل مرسوله خودداری نموده و سریعا مورد را از طریق تلفن یا چت آنلاین به اطلاع پشتیبانی مایکروپل برسانید.
با تشکر.